Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Ankara genelinde, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır. En iyi fiyatlar ile en kaliteli hizmeti verme amacında olan tuvalet tıkanıklığı açma firmamız ile tüm tıkanıklık sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Tıkalı Tuvalet Açma

Modern cihazlarımız ile tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, klozet tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

Akyurt kanal arıza, Altındağ kanal arıza, Çankaya kanal arıza, Etimesgut kanal arıza, Evren kanal arıza, Gölbaşı kanal arıza, Mamak kanal arıza, Pursaklar kanal arıza, Sincan kanal arıza, Yenimahalle kanal arıza, Eryaman kanal arıza, Batıkent kanal arıza, Keçiören kanal arıza, Etlik kanal arıza, Aşağı Ayrancı kanal arıza, Yukarı Ayrancı kanal arıza.