Etlik tuvalet açma talepleriniz için uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Etlik bölgesinde tüm tuvalet tıkanıklığı açma işleriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Etlik merkezli olduğu için size yakın olduğumuzu ve yerinize hemen geleceğimizi unutmayınız.

Tıkalı Tuvalet Açma

Modern cihazlarımız ile tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, klozet tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

Akyurt kanal arıza, Altındağ kanal arıza, Çankaya kanal arıza, Etimesgut kanal arıza, Evren kanal arıza, Gölbaşı kanal arıza, Mamak kanal arıza, Pursaklar kanal arıza, Sincan kanal arıza, Yenimahalle kanal arıza, Eryaman kanal arıza, Batıkent kanal arıza, Keçiören kanal arıza, Etlik kanal arıza, Aşağı Ayrancı kanal arıza, Yukarı Ayrancı kanal arıza.