kanal arıza giderme

Kanalizasyon sisteminde meydana gelen arızaların tesbiti ve arıza giderme çalışmalarımızı deneyimli kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Kanal arızaları genelde su sızıntısı, kanal tıkanması, suyun geri tepmesi, kanal yapımında kullanılan malzemenin zamanla eskiyip çatlaması veya kırılması gibi nedenlerden oluşmaktadır.

Başlıca kanal arıza nedeni olan kanal tıkanıklığı genelde bir takım cihaz ve ekipmanlar ile açılarak giderilmekte ve suyun akışı sağlanmaktadır. Ancak kanal sisteminde oluşan ciddi sorunlar varsa bu geçici bir çözümdür ve kanalizasyon sisteminin komple elden geçirilmesi ve belirlenen problemlerin giderilmesi gerekmektedir.

Bu aşamada kanal arıza firmamız, uzman ekibi ve modern alet ve ekipmanları ile tüm kanal arıza nedenlerini tespit ederek gerekli çalışmaları yapmaktadır. Kanalizasyon sistemi komple açılarak gerekli arızaların belirlenmesi ve gerekli işlemlerin onarılması tarafımızca yapılmaktadır.

Kanal arıza nedenleri tespit edildikten sonra eğer gerekiyorsa onarım yapılır, duruma göre kanal yenileme gerekiyorsa, kanalınız komple yenilenmektedir.

Akyurt kanal arıza, Altındağ kanal arıza, Çankaya kanal arıza, Etimesgut kanal arıza, Evren kanal arıza, Gölbaşı kanal arıza, Mamak kanal arıza, Pursaklar kanal arıza, Sincan kanal arıza, Yenimahalle kanal arıza, Eryaman kanal arıza, Batıkent kanal arıza, Keçiören kanal arıza, Etlik kanal arıza, Aşağı Ayrancı kanal arıza, Yukarı Ayrancı kanal arıza.